بیوگرافی حمید عسکری + عکس

در این بخش فقط بیوگرافی خواننده ها قرار میگیرد.
قوانین انجمن
در این بخش فقط بیوگرافی خواننده ها قرار میگیرد.
قفل شده قفل شده
نمایه کاربر
admin
مدیر سایت
محل اقامت: کرج/ماهدشت
تشکر کرده: 8 دفعه
تماس:

بیوگرافی حمید عسکری + عکس

پست توسط admin »

تصویر
عکس های حمید عسکری 
حمید عسکری (متولد ۲۰ مهر ۱۳۵۷ در آبادان در خانواده ای اصالتا کازرونی) خواننده پاپ، آهنگ ساز و ترانه سرای ایرانی است.
چکیده ای از بیوگرافی حمید عسگری:
نام: حمید عسکریتولد: ۲۰ مهر ۱۳۵۷ آبادان، ایرانسبک ها: پاپسازها: گیتارزمینهٔ فعالیت : خوانندهسال های فعالیت : ۱۳۷۷ تا کنونسازهای برجسته : گیتارتحصیلات : کارشناسی مدیریت صنعتی
تصویر
حمید عسکری خواننده پاپ، آهنگ ساز و ترانه سرای ایرانی است
 بیوگرافی حمید عسکری:
حمید عسکری متولد 20 مهر 57، آبادان، اصلیت شیرازی، بزرگ شده ی اصفهان می باشد. آهنگ هیشکی مثل من تو رو دوست نداره رو به تمامی هوادارانش تقدیم می کند. حمید عسکری کار خود را در سال ۱۳۷۷ با گروه موزیک مهرگان (گروه دانشجویی) شروع کرد و در سال ۱۳۸۲ گروه را ترک نموده و مشغول آهنگسازی برای خوانندگان گردید. در سال ۱۳۸۴ قرارداد آلبوم نخست وی به نام کما بسته و آلبوم سال بعد منتشر گردید.فعالیت هنری خود را از سال ۸۴- ۸۵ بصورت حرفه ای شروع کرد. با ترانه هایی که خودش گفته ارتباط بیشتری برقرار کرده است چون ترانه ها را با توجه به شرایط روحی خودش گفته است. 
تصویر
حمید عسکری و همسرش
 وضعیت تاهل حمید عسکری:
حمید عسکری در سال ۱۳۹۱ با آنا آرمیته ازدواج کرد و هم اینک صاحب یک پسر به نام کارن می باشد. او در مورد ازدواجش می گوید:“مهمترین اتفاق زندگی من آشنایی و ازدواج با همسرم بود، بنابراین برای من تا همیشه زندگی در کنار خانواده در درجه اول قرار دارد”.تصویرب
یوگرافی حمید عسکری

علایق حمید عسکری:
علاقه حمید عسکری به فوتبال به زمانی برمیگردد که وی در حوالی شهرک مبارکه اصفهان مانند بسیاری از بچه ها مشغول فوتبال بازی کردن بود و او حتی به تمرین های ذوب آهن هم سر میزد او حتی یکبار در تمرینات ذوب آهن با ناصر حجازی سرمربی وقت این تیم اصفهانی دیدار کرد، حمید عسکری بارها اعلام نموده است استقلالی است.حمید عسکری به بازیگری هم علاقه نشان داده چند فیلم هم بازی نموده است.خرید کردن را دوست دارد، خرید مورد علاقه اش لوازم برقی است.از بازی پانتومیم خوشش می آیددر غذاها قورمه سبزی را دوست دارد.تصویر
حمید عسکری 
فیلم هایی که حمید عسکری در آنها نقش آفرینی نموده است :
شام ایرانی (۱۳۹۰)شانس، عشق، تصادف (۱۳۹۳)سریال سی و نه هفته (۱۳۹۳)دو دوست (۱۳۹۳) 
آلبوم های حمید عسکری :
آلبوم کما 1آلبوم کما 2آلبوم کما 3آلبوم خوشبختیآلبوم از عشقآلبوم از دیوونه وارتصویر
عکس های جدید حمید عسکری
 تک آهنگ های حمید عسکری:
تیماخالکوبیدل آشوبپارسهاگه جای منم بودیبرای خونه دلتنگمبارون( رمیکس)به دلم مونددنیا دیگه فرشته ندارهبی تفاوتبی خیال دنیابن بستچاره سازدل دل نکن به رفتندلمو میشکنیدلتنگدیگه تورو ندارمفکر میکنی عاشقتمخسته شدمخوشبختیمن کجای زندگیتم( رمیکس)منو تونرگسناشناسینزار بمونم تو کماپروندهرفتنیستارهشعر عاشقونهشیداوقت رفتنواسه اینهمردادسی و نه هفتهبیتابیمقصرخدایاروانیاسمم هنوز روتهنشان مهربانیبگو نهبی وفاقمارخونه خوبهفاز فراموشیولم کردباور کناین حرفا حالیش نیست دلممیتونی میبری دل منو( آخرین اثر منتشر شده از این خواننده)
 جایزه ها
:
کما' پرفروش ترین آلبوم سال ۱۳۸۶- پدیده موسیقی ایران ۱۳۸۶
تصویر
تصویر
:mrgreen:

تصویر
کرونا را شکست خواهیم داد مدیر سایت موزیک-باس

Www.Music-Bass.Ir
قفل شده قفل شده